BİZ KİMİZ?

Tekstil Dar dokuma alanında üretim yapan Masiv Endüstri Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti., teknolojiyi, trendleri, modayı takip eden dinamik yapısıyla sektöre hizmet vermektedir. Jakarlı dokuma ürünler üzerine uzmanlaşan Masiv, jakarlı şerit, lastik, kordon, kemer ürünlerini çeşitli ulusal ve uluslararası markalar için üretmektedir. Bilgi birikimimiz, işimizdeki hassasiyetimiz, sürekli iyileştirme ve yenilikçiliğimiz firmamımızın temellerini oluşturmaktadır.
Masiv in bir diğer branşı, teknik kemerler üzerine çalışmaktadır. Ürünün teknik gereksinimleri ve ilgili standartlar neticesinde tasarlanan ürünlerin, üretimi gerçekleştirilmektedir. Bu ürünler arasında emniyet kemeri, çeki halatı, kolan gibi mukavemet gerektiren, dokuma kemerler bulunmaktadır. İş güvenliği, otomotiv, taşımacılık, medikal ve askeri ekipmanlar için üretilen kemerler ilgili sektörlerde yerlerini almaktadır.
Image
Kurumsal tanıtım videomuzu izlemek için resmin üzerini tıklayın!

MİSYONUMUZ

Her daim müşteri odaklı çalışmayı, müşteri taleplerinin en kısa zamanda karşılanmasını, kaliteyi üretmeyi kuruluşunun bir misyonu haline getiren Masiv, kuruluşundan bugüne, ham maddenin satın alınmasından, üretilen ürünün müşteriye ulaştırılmasına kadar geçen her aşamayı titizlikle takip etmektedir.

KALİTELİ ÜRETİM İLE

GÜNDEN GÜNE ARTAN KAPASİTE!

Masiv Dünya dar dokuma pazarında önde gelen firmalardan biri olabilmek adına her geçen gün daha özverili bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. 2010 yılında üretime başlayan Masiv endüstri ürünleri, işe başladığı 300m2 ve 5 makinelik parkurunu, bugün 3.000m2 ve 50’nin üzerinde makineye ulaştırarak, her sene gelişimini katlamış ve bugün 10 kat büyüklüğe kavuşmuştur ve her geçen sene yatırımları ile makine parkurunu ve ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Bilgi birikimimiz, işimizdeki hassasiyetimiz, sürekli iyileştirme ve yenilikçiliğimiz firmamızın temellerini oluşturmaktadır.
sertifika-01.jpg
sertifika-02.jpg
sertifika-03.jpg
sertifika-04.jpg
sertifika-05.jpg
0
Geliştirilen ürün sayısı
0
Yıllık üretim miktarı (m)
0
Hizmet verilen marka